Beru SRka!

Září 2011

Menší předělávání

23. září 2011 v 17:23 | Lulu
Ahojky! Jak již článek napovídá, tak upravujeme články, předěláme desing (možná xD) a spoustu dalších úprav. Teď tu moc články nečekejte, protože budu makat na úpravě ranche a také velikému čištění všech breyerů. Jinak zatím jsem předělala profily k několika stablům jako je třeba Smile, Glee a Rose, brzy dodělám zbytek. Pak se nejspíš vrhnu na classiky a nejlepší na konec - tradíky. Budu se snažit vymýšlet nové rubriky, články a nějak ¨probudit¨ a vylepšit tento ranch. Hlavně se v první řadě můžete těšit na fotogalerie koníků.

Tak a teď nějaké novinky - koníci se mají skvěle a těší se až přijede nový kůň. Určitě se totiž alespoň na jednoho můžou těšit tradíci. Jinak u stablů budu pořádat nějakou malou parkuriádu chtěla jsem uspořádat soutěž v drezůře, ale to by dopadlo katastrofálně xD, hlavně u Glee, Smila a Well. Ostatní by s drezurou neměli problém, ale už jednou byla na našem ranchi parkuriáda že ji uspořádám znovu :).

Zítra jedu k babičce a proto tu nebudou asi žádné články :). Jéje to jsem se rozepsala xD, ale myslím si že to ani nikdo číst nebude xD, ale to neva xD :). Ahoj!


No vidíte! xD Málem jsem zapomněla na fotku na konec! Naštěstí jsem si vzpomněla a pro dnešek jsem vybrala Ash s Buckem :).

CM Mahagony Bay

22. září 2011 v 9:30 | Lulu |  Hodnocení breyerů
Moje hodnocení: Je na postoji Huckleberry Beye, Mahagony Beye... Podle mě je nádherný! Má překrásné grošíky a má krásné stínování nožek. Koník se mi líbí, protože má podle mě takový inteligentní výraz xD a má velmi dobře propracovanou hřívu i ohon. Stojí v přepočtu zhruba 1829 Kč. Je trošku dražší, ale i tak moc krásný. Dávám 10/10!


Hups! xD

21. září 2011 v 12:27 | Lulu
Ahojky! No to je zase nadělení! Už zase sem tu nebyla skoro měsíc! Tak takhle to dál nepůjde ne a ne xD! To se bude muset napravit xD. Jinak co se událo - už mám konečně fotky stáhnuté fotky! xD Pak také jsem byla na hasičské soutěži v Soběsukách, ale Soběsuky skončily až 7. :( xD, ale to vás asi moc nezajímá. Jinak jsem nemocná, tak se můžu pustit do opravování ranche xD. Achjo, sestra mi zase vzala foťák xD (ikdyž je její xD) a tak nemůžu fotit :( xD. Hříbata jsou radostí bez sebe že já a Ashley musíme chodit do školy xD. Náležitě si užíváme posledních pár hezkých dnů a tak jsou koníci většinu dne ve výběhu, nebo jezdí na projížďky :). No tak to jsou asi všechny novinky :)


Buck s Ash na projížďce u babičky xD. Chudák Buck Ash mu dala růžové vybavení! xD