Beru SRka!

Květen 2010

26.5.2010 - 31.5.2010

31. května 2010 v 16:28 | Lulu |  Dny na ranchi
já - za ty dny super!Jenom včera mě bolelo břicho a měla jsem sračku, ale už je mi dobře  a dnes jsem radši nešla do školy.Zítra je den dětí!A já jdu k zubařce! :( xD.Možná se nebudem učit,ale pochybuju. Jo a zítra bude volný + zábavný den :).

Konící


Tradi

Taky se měli za ty dny skvěle :).V sobotu nic nedělali a v neděli také, protože pršelo a v sobotu bylo pěkně tak aby si užili xD poslední dobou tu není nijak teplo či slunečno :(.

Classic

taky se měli skvěle, ale od čtvrtku se jen ulívali xD, jsou docela líní xD ne kecám nejsou líní, ale v takovém počasí se jim moc nechce.

Stabli

Ti se měli skvěle!V sobotu se mnou byl Smile u babičky a v nedělu Glee na pouťi!Glee si to strašně moc užila, byla se mnou na twistru (kolotoč) 2x ,velkym řetízkáči 2x a s Honzou (překecal mě xD) byla i na autíčkách xD

Ostatní - Omlouvám se že jsem tu nebyla, ale nebyl čas.Chtěla jsem napsat v sobotu od bratránků ale jaaksi mi to nevyšlo...

Fizz
:)

Buck a Brenda venku

26. května 2010 v 15:19 | Lulu |  Fotopříběhy
sice jsou myslím zase jenom 4, ale aspoň něco :-)

Buck
Buck a Brenda
Buck a Brenda 2
Buck a Brenda 3
Tak a tato je poslední .)

25.5.2010

25. května 2010 v 18:54 | Lulu |  Dny na ranchi
- Super!Dneska jsme měli 8 hodin, ale učitelka (měli jsme supla protože ta druhá odjela na výlet) přemluvila učitele (měli jsme jít do dílny), abychom jí s něčím pomohli.Takkže jsme nešli do dílny, super!Tělák taky super hráli jsme přehazku a asi 5 minut voleyball xD, jinak ostatní předměty taky super :)

koníci

Tradi

Super!Dneska byl nádherný den a koníci měli volný den :), jen Rags s Kuchi chtěli na projížďku jinak všichni do výběhu xD, nj hlavně hříbata Brenda na ně kdo chce trénovat? (oni byli ve výběhu) a oni běželi na druhý konec výběhu xD, tak je nechala být xD

Classic

Taky super jako Tradíci měli volný den a na projížďku chtěli jak Mary, tak Onyx .Jinak netrénovali a užívali si pěkného dne :)

Stabli

Dneska dostal Smile novou arabskou ohlávku a víte co?Smile je arab xD!Jsem ho trochu předělala a je z něho nádherný arab :).Glee je šťastná že má kamaráda hřebce xD, nj klisny xD

Ostatní

Sorry že jsem tu včera nebyla a v nedělu jsem nefotila.Dopoledne bylo krásně a odpoledne pršelo tak jsem nic nefotila :(.

Smile a Arabská ohlávka
Smilova arabská ohlávka

Smile a Arabská ohlávka 2
a znovu :)

hlásím se xD

23. května 2010 v 8:01 | Lulu |  novinky
Ahojík!Možná dneska půjdu ven fotit :) ještě uvidíme.Zatím je venku hezky.Jů! teď jsem si vzpoměla že musím nakrmit ryby xD Hříbátka jsou venku a rošťačí,hrají si a dělaj naschvály.Jo a vím že je to krátký článek tak se omlouvám :).

Buck
Buck a Brenda. Buckova profilová fotečka

fotky stablů - venku

22. května 2010 v 15:01 | Lulu |  Fotopříběhy
tak sice je jich myslím jenom 4 jsou docela pěkné :)

Glee venku
Smile venku
Glee venku 2
Smile venku 2

PS: Koníci už jsou trošku jiní!
Smile,Glee a Rose v noci 1

Fotky Stablů - doma

21. května 2010 v 15:43 | Lulu |  Fotopříběhy
no není to foto-příběh, ale přináším pár fotek stabliků :)

2 uzdečky
Smile *
Smile

Smile **
Zase Smile s uzdečkou

Smile ***
omlouvám se za ten herkules vzadu xD a teď jde na řadu...

Glee
... Glee Flower!

Glee 1
a znovu Glee

Glee a Smile
Glee a Smile s uzdečkou :)

Smile a Glee
a znovu Glee a Smile

Glee a Smile 2
Glee a Smile

Smile a Glee 2
A teď jsou tu zase Glee a Smile ale teď oba s uzdečkama :)

Glee,Smile
Glee a Smile znovu s uzdečkami :)

Tak a to je vše :)

PS: Koníci jsou již přemalovaní!

Smile,Glee a Rose v noci 1

21.5.2010

21. května 2010 v 15:30 | Lulu |  Dny na ranchi
já - Super!Dneska jsem dostala dvojku z AJ a dvě jedničky.Konečně zase pátek xD!Zítra jsem doma xD a konečně bude času xD nj, ale pak zase škola.Strašně se těším na letní prázdniny, ale ty budou až za hoodně dlouho xD.

koníci

Tradíci

Ti se maj taky skvěle xD.Brenda říkala že si dělali co chtěli, kdo chtěl mohl na projížďku,trénink,do výběhu apod. Rags chtěla na projížďku a Little taky xD.Ostatní chtěli do výběhu

Classici

Jak tradíci si dělali co chtěli xD.Mary chtěla do výběhu a Onyx taky xD.Brzo sem dám několik fotek Mary a Onyxe, které jsme fotili včera :).

Stablici

No ti nemohli dělat nic jiného než jít do výběhu xD.Už mám stáhlé fotky uzdeček, ale už jsou zase 3 xD a já mám na fotce jen ty 2 xD

2 uzdečky
Stabli a 2 uzdečky :)

dess

20. května 2010 v 19:42 | Lulu
Ahojík!Nevíte kdo by mi udělal dess?Děkuji za nabídky :)

Rags

RBHS Fizz

20. května 2010 v 14:08 | Lulu |  Traditional
jméno: Fizzátko

říkáme mu: Fizzi,Fizzátko,

Show name: Cloudet

cennost: lehce sehnatelný

pohlaví: hřebeček

rodiče: matka - HLEDÁ SE!  otec -  HLEDÁ SE!

Plemeno:AQH

zbarvení: Sorrel (ryzák)

potomci: 0

věk: 0,5 let

Výhry: 0

povaha: Fizz je cvok xD.Vymýšlí kravinky jak si udělat prču z dospělích koní a ti se ho často leknou xD.

Fizz s mušlemi
Fizz 9

20.5.2010

20. května 2010 v 13:56 | Lulu |  Dny na ranchi
- Super!Z té češtiny jsem dostala jedničku!Jsem šťastná :).Dneska jsem byla fotit koníky  venku!Ale je jich jenom pár, protože se mi vybil foťák xD, ale stihla jsem vyfotit Bucka, Brendu, stabliky a Classiky.Zítra je zase konečně pátek xD a zhruba 1 měsíc a půl do prázdnin! Se jich nemohu dočkat xD

koníci

Traditional - Tak Buck byl vlastně venku na projížďce a jinak Rags s Kuchi byli taky :)Little má dneska odpočinkový den a hříbátka ty trénovala vodění na vodítko a seznamování s kavaletami a tak.

Classic - Ti dneska netrénují :).Mary i Onyx mají odpočinkový den.Jinak jsem je párkrát vyfotila ale mám jen pár fotek protože se mi vybil foťák XD.

Stabli - Ty jsem taky fotila venku :).Jinak mám na ně 2 uzdečky :) mě to strašně baví xD, hlavně na stabliky xD.

Brenda a Ashley - No Brenda se má skvěle XD.Dneska byla na projížďce s Buckem,Rags a Kuchi.Hříbata trošku vodila na vodítku a seznamovala s nějakými věcmi :).Ashley se právě vrátila ze školy a pověděla mi že se tam měla skvěle :).

ostatní - Tak včera jsem něco vyráběla xD.Fotky jsou ve foťáku a musím počkat až se mi nabije baterka .Takže fotky nejspíš zítra :), ale možná i dnes večer (pokud mě sem sestra pustí xD )

Ashley

19. května 2010 v 17:19 | Lulu |  Zaměstnanci ranche
Jméno: Ashley
věk: 12 let
nejraději z našich koní má: Mary,Onyxe a Kuchi, ale má ráda všechny :)
povaha: Je milá,miluje koně a taky se rychle učí :)

Mary a Ashley

RBHS Appendix

19. května 2010 v 17:15 | Lulu |  Classic
jméno: Appendix

říkáme jí: Deli, DElčo

Show name: Deli

cennost: lehce sehnatelná

pohlaví: klisna

rodiče: matka - HLEDÁ SE! otec - HLEDÁ SE!

Plemeno:AQH

zbarvení: palomino

potomci: 0

věk:4,5 let

Výhry: 0

povaha: Je milá a má ráda děti a jezdce xD

Mary na prázdninách
Mary v seně

19.5.2010

19. května 2010 v 17:09 | Lulu |  Dny na ranchi
já - Super!Zítra dostanu ještě tu známku z češtiny, ale ještě z ajiny a ta písemka se mi moc nepovedla xD asi tak dvojka xD.Dneska u nás pršelo jen dopoledne a teď už ne :), což je super, ale fotit ještě nebudu (venku).Protože to tam vypadá na déšť a je tam mokro.

koníci

Tradi - Little je právě na projížďce a Kuchi s ní :) na Kuchi jede Ashley a na Little Brenda.Pokud se nerozprší tak ještě pojede Buck s Brendou a Rags s Ashley :), ale to podle toho kdy se vrátí,pokud se nerozprší apodobně :).Jo a ještě hříbata tak ta dnes netrénovala :).

Classic - s nimi byla na malé projížďce Ashley.Maj se skvěle :).Onyx skoro pořád nosí svou arabskou ohlávku xD má ji strašně rád xD.Mary má zase radši svou ohlávku :).

stablové - Taky super!A stále se ulívaj xD, ale říkaj Ať uspořádám nějakou akcičku např. nějaký dostih,hledání pokladů... a vymýšlejí i jiné hry xD.Já jim vždycky říkám že si musí počkat až budeme něco oslavovat např. výzo (ale to je podle nich daleko), prázdniny (ty jsou ještě dál xD)...

ostatní - Vyrobila jsem uzdečku na stabliky, ale fotky jsem ještě nestáhla do kompla :) tak fotky příště.Článek tu bude ještě 1 - 2 zatím pp!

1. státi

19. května 2010 v 15:13 | Lulu |  novinky
Navstevnost za minuly tyden (10.5. 2010 - 16.5. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 14

Celkem: 14

moje hednocení: xD

18.5.2010

18. května 2010 v 15:30 | Lulu |  Dny na ranchi
já - super!Až na to že jsem teď byla u zubařky a vrtala mi 2 zuby!nj, ale aspoň že už mám 2 zuby za sebou :) jinak ve škole to ušlo :) 2 písemky z češtiny a matiky a vypadá to na 2 jedničky :).No z té matiky mám plný počet bodů xD, protože nám ty písemky už opravila a dala :)

koníci

Tradi - Brenda říkala že byla se všemi na projížďce a s Rags trénovala dostihy,s Kuchi práci ze země,Buckem trénovala taky práci ze země,s Little trénovala western a s hříbaty vodění na vodítku :)

classic - Ashley s nimi byla na projížďce a Brenda jí trochu pomohla trénovat takže s Onyxem trénovali práci ze země a s Mary (Apendix) trochu westernu

stabli - ulívaj se xD a když jsou ve výběhu tak radši odděleně xD, protože kdybych je dala dohromady tak by mohli mít hříbátko a to zatím neplánujem :)


ostatní - dnes už tu asi nic nebude :( přijela jsem pozdě atd... ale teď jdu oběhnout SR zatím!

17.5.2010

17. května 2010 v 15:06 | Lulu |  Dny na ranchi
já - Super!Mám skvělou náladu, protože jsem nebyla ve škole zkoušená xD.Ale je blbé že prší :(, nj co se s tím nadělá.Chjo zítra máme 8 hodin :(

koníci

Tradi - Dneska nikdo netrénoval takže se maj skvěle xD, když jsme na chvíli pustily hříbata do výběhu, tak už nebyly krásná ale špinavá xD spíš hnědá xD a to stihli Jak říkala Brenda během 10 minut xD.

Classic - Ani Onyx ani Mary (Apendix) netrénovali, takže taky super.Brzo jim sem dám profilky xD

Stabli - Nj, ti se flákaj na plné čáře xD zatím stále nemáme Stabli jezdkini xD

ostatní - vím, je to krátké xD, ale dnes ještě něco možná přidám :)

Onyx a Mary
Onyx a Mary

RBHS Kuchi

16. května 2010 v 14:57 | Lulu |  Traditional
jméno: Kuchi

říkáme jí: Kuchi,Kuchinko,

Show name: Flower

cennost: lehce sehnatelná

pohlaví: klisna

rodiče: matka - HLEDÁ SE!  otec -  HLEDÁ SE!

Plemeno: irský cob

potomci: 0

zbarvení: strakáč

věk:4 let

Výhry: 0

povaha:JJe klidná,milá,mírumilovná a taky skvělá maminka :)

Kuchi venku 2
Kuchi a Kelt venku

RBHS Buck

16. května 2010 v 14:15 | Lulu |  Traditional
jméno: Buck

říkáme mu: Bucku, Buckete

cennost: lehce sehnatelný

Show name:Orido

pohlaví: hřebec

rodiče: matka - HLEDÁ SE! otec - HLEDÁ SE!

Plemeno: mustang x arab

zbarvení:

věk:4 let

Výhry: 0

povaha:Je divoký, ale když chce tak i hodný,šikovný a učenlivý.SR Liška

16. května 2010 v 14:00 | Lulu
Pro Lišku za spřátelení ranchů :)pro Liští :)
líbí?

Hledáme!

16. května 2010 v 12:49 | Lulu
Hledáme rodiče pro naše koně:

Tradi
Kuchi - Irský cob
Back - nvm... asi mustang xD
Rags to Riches - Anglický plnokrevník
Little Tahoma  -  Appaloosa

Classic
Onyx - Arab
Apendix - AQH

Stablemates
Smile   - AQH
Glee Flower  - Anglický plnokrevníkBudeme vděční za každou nabídku :)